Reference našich klientů

Dobrý den, 

chtěla bych vám touto cestou moc poděkovat za veškerou péči, které se nám u vás dostalo. Chtěla bych osobně, ale v současné době to nejde, což mě mrzí. 

4.11. se nám narodila dcera Julie. Je nádherná, zdravá a hlavně...... už je na světě a naše:-). 

Ne vždy cesta za naším snem byla jednoduchá, a v tu chvíli jste tu byli vy - od lékařů, po administrativní pracovníky, sestřičky, laborantky, embryoložky, správní zaměstnance, ....kteří nám pomohli ten sen naplnit. Trpělivost, ochota, odborné poradenství, dobrá nálada, ....... To všechno nám pomohlo, aby Julinka byla teď s námi. 

Přejeme vám, aby se vám i v této době dařilo a byli jste zdraví.

Rodina Š.

-------------------------------

Dobrý den,
chceme vyjádřit nesmírné poděkování Vám i celému kolektivu CAR FN .
Téměř na den přesně po 2 letech od 1. návštěvy centra jsme se dočkali naplnění největšího životního snu. 24.11. se narodila krásná a zdravá Anička s PH 2725g.
Těhotenství jsem si i přes některé komplikace užívala. Od 32. týdne jsem slýchala v poradně o předčasném porodu. Nakonec se u mě miminku (nenechali jsme si prozradit pohlaví) líbilo natolik, že 25.11. ráno jsem měla nastoupit na indukci. Anička se rozhodla jinak. Narodila se v předvečer v 17:25 :-)
Velmi si ceníme vašeho citlivého lidského přístupu. V celém procesu nás potkalo několik nezdarů, dostalo se nám však povzbudivých a utěšujících slov, díky nimž jsem nabrala sílu do dalšího "boje". 
Celému kolektivu přejeme ve zdraví a rodinném kruhu prožitý advent, klidné a požehnané svátky vánoční. V novém roce pak splnění všech přání, v pracovní rovině mnoho a mnoho šťastných budoucích rodičů.
 
Rodina D.

-------------------------------

-------------------------------

Olomoucký CAR

Pro páry „co nemohou“ boží dar
jistoty, touhy, odhodlání
to vše je u nich k mání. 
Vysvětlí, poradí, pomohou
zkrátka jste opět na nohou.
Snaží se ze všech sil
aby život v bříšku se zrodil.
Ať už metodou IUI nebo IVF
točí se s tebou celý svět.
Překonej stud, překonej emoce
zažiješ jakoby druhé Vánoce.
Doktoři, sestřičky jedna velká rodina 
neboj se, neodbíjí poslední hodina.
Srdíčka na pravých místech mají,
o život v bříšku se postarají.
Je tam skvělý profi tým 
neváhej a rychle k nim. :)

R. V., červen 2019

-------------------------------

Zdravíme celý tým CAR FNOL😊
Díky Vám se nám podařilo to co jsme si hodně přáli a to je být rodina. Už 3 týdny nám dělá naše princezna radost😊
Velké poděkování patří pánům doktorům Vodičkovi a Hejtmánkovi, kteří nám pomohli k tomu že se konečně na těhotenském testu objevily dvě čárky.
A nesmíme zapomenout na celý tým (paní asistentku, sestřičky, embryoložky a ostatnímu personálu) jste všichni úžasní a díky Vám vzniká nový život 🤗

Hezký den
D., K., T. červen 2020

-------------------------------

-------------------------------

Centrum asistované reprodukce Olomouc jsme navštěvovali od roku 2015. V roce 2016 po absolvování prvního cyklu IVF se nám narodil náš první chlapeček, kterému je dnes už 3,5 roku. V roce 2017 jsme pak absolvovali druhý cyklus IVF, kdy nám tentokrát příroda nadělila dvojnásobně. Na počátku to bylo stále jedno miminko, až po jedné prohlídce na konci 4. měsíce, jsme si z nemocnice odváželi fotku dvojčátek a informaci, která nás upřímně ze začátku malinko rozhodila. Netrvalo to ale moc dlouho, člověk začne v podstatě ihned přemýšlet velmi pragmaticky a po všech přípravách, kdy čas plynul velmi rychle, přišel den "D" porod. Vše nakonec dopadlo dobře a dnes nám doma dělají radost už 1,5 roční chlapečci. Naše dětičky by nám však nikdy nedělaly radost bez profesionální práce a velmi ochotného a milého přístupu všech pracovníků Vašeho centra.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat celému týmu z CAR FN a popřát klidný již započatý adventní čas.

Spokojená rodina

-------------------------------

Naše cesta za početím miminka formou IVF začala po ročním přirozeném snažení zjištěním, že má manžel azoospermii. Ten den byl jeden z nejhorších v našem životě a do dnešního dne děkujeme Bohu za rozhodnutí podstoupit IVF ve Fakultní nemocnici Olomouc. Vše trvalo téměř tři roky, než jsme podstoupili poslední a konečně úspěšný kryoembryotransfer, díky kterému se nám narodil náš nádherný, zcela zdravý a nyní už skoro roční chlapeček.

Díky lékařům, embryologům, zdravotním sestrám a ostatnímu personálu ve FNOL jsme si vším zvládli projít až do konce a tímto jim patří náš neskonalý dík za jejich ochotu, starostlivost, přátelský přístup a neocenitelnou odbornou práci, díky které vzniká nový život i tam, kde to tzv. "nejde od přírody"

Děkujeme M+E+A

-------------------------------

…Děkujeme za veškerou péči, kterou jste nám věnovali. Slovy se nedá vyjádřit, kolik radosti a štěstí nám narození naší krásné dcery vneslo do života. Vážíme si vaší práce, a to jak po stránce profesionální, tak i především lidského přístupu celého týmu…

-------------------------------

Dobrý den,
Ráda bych touto cestou poděkovala všem, díky kterým máme naši nádhernou dceru. Díky vaší pomoci máme to neuvěřitelné štěstí nyní chovat v náručí náš druhý poklad. Velký dík patří všem doktorům, především panu doktoru Vodičkovi, všem vždy milým sestrám, embryoložkám a v neposlední řadě také paní recepční Ireně, která je vždy usměvavá, ochotná a milá. Děkujeme vám za práci, kterou děláte – pro nás, šťastné rodiny, je zázračná. 
Se srdečným pozdravem rodina H.

-------------------------------

Děkujeme vám všem za to nejkrásnější miminko. A také za vaši ochotu, vstřícnost a milý přístup. A přejeme vám co nejvíce šťastných rodičů, tak jako jsme teď my. Vaši M…

-------------------------------

Vážení páni doktoři a sestřičky, rádi bychom vám všem poděkovali z celého srdce za to, že díky vaší péči a odborným znalostem se mi podařilo otěhotnět. Děkuji především panu doktorovi Hejtmánkovi a Vodičkovi, děkuji také všem ostatním v Centru, byli jste vždy velmi milí a ochotní. Přejeme vám hodně dalších úspěchů do budoucna, protože vaše práce má velký pozitivní dopad na životy mnoha párů. Se srdečným pozdravem šťastní rodiče…