Důležité sdělení Centra asistované reprodukce FN Olomouc

9. 4. 2020

Od příštího týdne ZAČÍNÁME POMALU OBNOVOVAT PROVOZ, abychom mohli v rozumné míře znovu pokračovat v poskytování lékařské péče. Samozřejmě dbáme na přísná epidemiologická a hygienická opatření a minimalizaci rizik spojených s možným šíření nemoci COVID 19. Při vstupu do areálu FNOL bude každému příchozímu změřena teplota bezdotykovým teploměrem, na kliniku mají povolen vstup pouze pacienti s rouškou, bez doprovodu.

Před návštěvou našeho centra se objednejte na telefonním čísle 585 853 178. Budeme dodržovat delší přestávky mezi jednotlivými vyšetřeními, aby se minimalizoval počet návštěvníků CAR v jednom okamžiku.

Vzhledem ke stávající epidemiologické situaci vás také chceme požádat o pečlivé zvážení vašeho zdravotního stavu. Pokud se necítíte dobře, pozorujete na sobě příznaky onemocnění Covid-19 (zvýšená teplota, suchý kašel, respirační onemocnění, dušnost, bolest kloubů nebo svalů, únava), odložte prosím vaši léčbu na pozdější termín.

Více o Centru asistované reprodukce ZDE.